VISITOR NITRO V-BRAKE – 29″ – NIT291 – 1280092

16,000 ден 12,700 ден

Исчисти

16,000 ден 12,700 ден

Димензија на Тркало
This option is required
29" Тркала
Димензија на рам
This option is required
20" Рам
Модел
This option is required
СО (V BRAKE) КОЧНИЦИ
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:
3702006
Седиште KAPPA DUE (ART.K-280) портокалово
3842126
Рачки HERRMANS DUDE 90MM црно бели
3832058
Волан VIT COMP 31.8X640MM Портокалов
3400013
Гарнитура V-BRAKE ALU црна
3802404
Педала PP со катадиоптер
3600044
Среден погон TRUE WHEEL 28/38/48T 170MM
3603509
MONO BLOK 131MM THUN JIVE 128L
3605601
Ланец MTB KMC Z-50 1/2″X3/32″
3730858
Тркало V3 28″ 36 дупки црна
3201111
Предна главина JOYTECH ALU ,36 црна
3201112
Задна главина JOYTECH ALU  36R
3320058
Гуми 29X2.25 MTB (60-622) BIG ONE
3232015
Запчаник SHIMANO AMFTZ217428T 7 брзини
3242021
Преден менувач SHIMANO TZ TOP PULL 31.8MM
3242108
Заден мениувач SHIMANO TOURNEY 6/7 дупки
3245202
Рачен менувач REVO SHIFT SLRS35 3/7

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел