VISITOR-FOX 24″ -AM-DISC- FOX242AD – 1240004

14,600 ден 11,100 ден

Исчисти

14,600 ден 11,100 ден

Димензија на Тркало
This option is required
24" Тркала
Димензија на рам
This option is required
11" Рам
Модел
This option is required
СО ПРЕДНА ДИСК КОЧНИЦА
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:
3702083
Седиште 20-24″ “OK GO” портокалово 
3841003
Рачки MEGA  92MM
3832058
Волан VIT COMP 31.8X640MM
3400128
Предна диск кочница SYPO механичка
3802404
Педали со катадиоптер PP
3600110
Среден погон MTB CRNI 22/32/42T
3603504
MONO BLOK 122MM THUN GOAL 120L
3605600
Ланец MTB “KMC” Z-30 116L
3730854
Тркало V3 24″ V3.36R
3200104
Предна главина за диск (челик)
3210002
Задна главина MTB 36R  SHUN FENG
3320049
Гуми 24X1.95(53-507) C1119 CST
3232014
Запчаник SHIMANO 6 брзини AMFTZ206428T
3242020
Преден менувач SHIMANO TZ30 6/7 DOWN PULL
3242142
Заден менувач SHIMANO
3245207
Рачен менувач SHIMANO REVOS. 3/6 ASLRS35

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,