VENSSINI TORINO -TOR262KK – 26″ – 1261107

11,000 ден 8,500 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија