28 %
Попуст

VENSSINI DIAMANTE – 26″ – DIAM262 – 1261080

10,500 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S1261080 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,