QUEST EXPLORER 28 “- QES281K – 1281016

13,400 ден 10,100 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1281016 Категорија:
3700101
Седиште COMFORT GRAND STAR со дупка
3842119
Рачки HERRMANS DUDE црно-сиво 125MM
3830139
Волан  DIA 31.8MM, LENGTH 640MM
3501100
Предна светилка со ЛЕД диоди
3802407
Педали FEIMIN COMFORT POŠTAR 110X68MM
3601102
Среден погон 44Z коцка црн
3603001
Средна осовина MTB на штраф 5S
3605710
Ланец P410 1/2X1/8″ MAYA
3730847
Обрач V1 28″ црн 36 RUPA V1.36R
3200105
Предна главина MTB 36R
3212002
Задна главина (контра) 36R KINA (сет)
3330077
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622) црна
3400114
Гарнитура V-ALU без рачки за кочница
3502011
Заден трепкач на браник – CITY
3101036
Браник EUROFENDER CRNI PVC 700C

Дополнителни информации

Брендови

Подкатегорија

Димензија на Тркало

Димензија на рам