23 %
OFF

BLUESTER 16″ – BLU160 – 1160019

7,500 ден 5,800 ден

На залиха

Шифра: S1160019 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало