20
20

X-KIDS MOTO CROSS – 20″

8,400 ден

8,400 ден

Димензија на Тркало
This option is required
20" Тркала
Димензија на рам
This option is required
11" Рам
Clear selection

SKU: Не е достапно Категорија
EAN:

Опис

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија