НЕМА НА ЗАЛИХА

SCOUT BMX FREESTYLE – 20″ – BMX201

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА.

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ

SKU: S1201020 Категорија
1201020 8605023542630

Опис

3701084 Седиште
3842115 Рачки за BMX 130MM
3830148 Волан 20″ 25.4MM
3400114 Гарнитура V-ALU без рачки за кочници
3802101 Педали FEIMIN BMX PVC 1/2″
3600009 Среден погон  165MM 40T CRNI
3604100 SET “Z” за BMX 50 MM
3605500 Ланец “KMC” 114L Z-410
3730843 Тркало V1 20″ 36д.
3201100 Предна главина MTB CRNA SHUN FENG
3210002 Задна главина MTB 36R SHUN FENG
3320060 Гуми 20X2.125 (57-406)CST

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало