20

PONY – 16″

Original price was: 9,375 ден.Current price is: 7,500 ден.

: 7,000 ден

На залиха

Достапно M3

VELOSIPED VENERA 16" - PONY

SKU: S1160022 Категорија
1160022 8605023551649

Дополнителни информации

Брендови

Подкатегорија

Димензија на Тркало

Димензија на рам