20
СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ!!! Трае уште 1722384000

PONY 12″ – PON120 – 1120028

Original price was: 8,750 ден.Current price is: 7,000 ден.

: 6,500 ден

Само 1 на залиха

Достапно M3

VELOSIPED VENERA 12" - PONY LJUBICASTO BELA

на 6 рати 1,167 ден
SKU: S1120028 Категорија
1120028 8605023551571

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија