velosiped PAM242 – 24” – VENSSINI PARMA – S1241032

7,700 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1241032 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало

Модел