НЕМА НА ЗАЛИХА

LE GRAND VIRGINIA 3.0

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
18" Рам
Clear selection

SKU: Не е достапно Категорија
EAN:

Опис

Спецификации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 7
 • Рамка: Железо
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: NEXUS
 • Задна главина: Shimano Nexus 32H
 • Предни кочници: Calliper Железо
 • Задни кочници: Shimano Nexus (coaster brake)
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Предно и задно светло на батерија

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам