НЕМА НА ЗАЛИХА

LE GRAND TOURS 2.0 – R19

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
17" Рам
Clear selection

SKU: Не е достапно Категорија
EAN:

Опис

Спецификација:

  • Големина на тркало : 28
  • Брзини: 7 SHIMANO NEXUS
  • Рамка: Aлуминиум
  • Амортизер:Suntour CR7-V
  • Задна главина:  Shimano Nexus SG-C3000-7R
  • Предни кочници: V-brake Aluminium
  • Гуми: 28″ × 1,75″

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,

Брендови

Димензија на рам