19

EXPLORER DAISY 24″ SPY241 – 1241000

12,900 ден

: 10,900 ден

Само 1 останати на залиха

Достапно во Магацин-Мак

VELOSIPED VENERA 24" - EXPLORER DAISY

SKU: S1241000 Категорија
1241000 8605023452809

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,