E-bike BENELLI NERONE FAT 27.5″

106,990 ден

106,990 ден

Димензија на Тркало
This option is required
27.5" Тркала
Clear selection

SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Електрични / Велосипеди