19 %
Попуст

TURBO-12″

6,500 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S1120055 Категорија:
EAN: N/A

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија