SWAN 16″ – SWA160S – 1160033

7,500 ден 5,800 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1160033 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија