SHIMANO BB-UN26, BSA, 68-110MM

900 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: YEBBUN26B10B Категорија:
EBBUN26B10B
Средна осовина – SHIMANO BB-UN26, BSA, 68-110MM, AXLE SQUARE, INCL. FIXING BOLT, IND.PACK
SHIMANO
4524667996996

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови