SHIMANO BB-ES300, BSA, 68-118MM, OCTALINK

1,300 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: YEBBES300B18 Категорија:
EBBES300B18
Средна осовина – SHIMANO BB-ES300, BSA, 68-118MM, OCTALINK, W/O FIXING BOLT, IND.PACK
SHIMANO
4524667326571

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови