SHIMANO SH-MT34L SPD MTB

6,800 ден

Одберете опција

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YESHMT34L Категорија:
YESHMT34LSHIMANO SH-MT34L PATIKI SPD MTB-TOURING , BLACK (16)

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови