SHIMANO ACERA FC-M371-L, 48X36X26T, CRANK ARM 175MM, FOR REAR 9 SPEED

3,950 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: YEFCM371E866CL Категорија:
EFCM371E866CL 4524667297970

Опис

FRONT CHAINWHEEL SHIMANO ACERA FC-M371-L, 48X36X26T, CRANK ARM 175MM, FOR REAR 9 SPEED, W/CG INTEGRATED, CHAINCASE COMPATIBLE, W/FIXING BOLT, BLACK, SHIMANO LOGO, IND.PACK

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови