SCOUT BMX FREESTYLE – 20″ – BMX201 – 1201020

10,900 ден 8,200 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1201020 Категорија:
3701084
Седиште
3842115
Рачки за BMX 130MM
3830148
Волан 20″ 25.4MM
3400114
Гарнитура V-ALU без рачки за кочници
3802101
Педали FEIMIN BMX PVC 1/2″
3600009
Среден погон  165MM 40T CRNI
3604100
SET “Z” за BMX 50 MM
3605500
Ланец “KMC” 114L Z-410
3730843
Тркало V1 20″ 36д.
3201100
Предна главина MTB CRNA SHUN FENG
3210002
Задна главина MTB 36R SHUN FENG
3320060
Гуми 20X2.125 (57-406)CST

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало