SCHLAUCH 24X1.75 – 2.125 (52-507) DOLG AUTO VENTIL 48MM

200 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3391004 Категорија:
EAN: 8605023404822

Опис

 

 

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

24"