SHIMANO BR-M965 – Y8CL98010

950 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YY8CL98010 Категорија:
Y8CL98010
Плочки за диск – SHIMANO BR-M965 M06, METAL & SPRING
SHIMANO
4524667073031

Дополнителни информации

Подкатегорија