PERUZZO COOL BIKE RACK – PE405777

3,200 ден

Исчисти

3,200 ден

Боја
This option is required
Бел Сива Црвена Црна
Clear selection
Шифра: 1690-1-1-1-1 Категорија:

Cool bike rack е држач за велосипед кој се поставува на ѕид. Практично решение за складирање на велосипедот во вашиот дом. Може да се постави и надвор и внатре. Ротира за 360 степени.

Дополнителни информации

Боја

, , ,

Подкатегорија