23 %
Попуст

MOTO CROSS – BLACK – 12″

6,000 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 5,000 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S1120070 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија