11 %
Попуст

MENUVACH ZADEN SHIMANO RD-M6100, DEORE, SGS 12-BRZINA, TOP NORMAL, SHADOW PLUS DESIGN, DIRECT ATTACHMENT

4,200 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 3,200 ден

✔️ 1 НА ЗАЛИХА

Шифра: YIRDM6100SGS Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови