MENUVACH ZADEN SHIMANO RD-M5100, DEORE,SGS 11-SPEED, TOP NORMAL, SHADOW PLUS DESIGN

3,750 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 2,810 ден

✔️ 1 НА ЗАЛИХА

Шифра: YIRDM5100SGS Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови