MENUVACH ZADEN SHIMANO RD-M4120, DEORE, SGS 10/11-BRZINI, TOP NORMAL, SHADOW DESIGN

3,050 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 2,280 ден

✔️ 1 НА ЗАЛИХА

Шифра: YERDM4120SGS Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови