MAXXIS 27.5 X 1.9/2.35 AUTO VENTIL WALTERWEIGHT 184GR

500 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: H14390 Категорија:
EAN: N/A

Опис

Maxxis Welterweight 27.5×1.9/2.35

Шифра: 14390

Димензии: 27.5×1.9/2.35
Дебелина: 0.9 mm
Вентил: Auto Valve
Тежина: 184 grams

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"