НЕМА НА ЗАЛИХА

MAXXIS 29 X 2.60 MINION DHR II FOLDABLE – EXO PROTECTION+TUBELES REDDY +TANNWALL DUAL COMPOUND

Одберете опција

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ

SKU: H19383 Категорија
ETB00220300 4717784038513

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

29"