MAXXIS MINION DHF 27.5X2.5 WIRE – SUPER TACKY DH

2,400 ден

✔️ 2 НА ЗАЛИХА

Шифра: H19409 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"