MAXXIS 650B X47 DTR-1 WIRE

2,000 ден

✔️ 2 НА ЗАЛИХА

Шифра: H19363 Категорија:
EAN: N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"