MAXXIS 29 X 2.0 BEAVER FOLDABLE – EXO+TR

2,900 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: H19405 Категорија:
EAN: 5310000194056

Опис

Maxxis Tubeless Beaver + EXO TR Foldable

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

29"