MAXXIS ARDENT RACE 27.5X2.35 FOLDABLE

2,400 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: H19396 Категорија:
EAN: 5310000193967

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"