НЕМА НА ЗАЛИХА

MAXXIS 29 X 2.25 ARDENT FOLDABLE – EXO PROTECTION – TANWALL

SKU: H20998 Категорија
EAN: 4717784039602

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на гуми

29"

Гуми