MAXXIS 26 x 1.5 / 1.75 AUTO VENTIL

500 ден

Само 1 останати на залиха

Достапно M3

GUMA VNATRESNA MAXXIS 26 x 1.5 / 1.75 AUTO VENTIL

SKU: H14381 Категорија

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"