28 %
OFF
28 %
OFF
28 %
OFF

Le Grand WILLIAM 2.0 – R16

23,000 ден 16,500 ден

Варијанта: 2

23,000 ден 16,500 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
20" Рам 22" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Shimano Nexus 3

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,

Варијанта