LE GRAND VIRGINIA 1.0

28,400 ден 20,900 ден

Исчисти

28,400 ден 20,900 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
20" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 3
 • Рамка: Железо
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: Железо 32H
 • Задна главина: KT-305RA 32H
 • Предни кочници: Calliper Steel
 • Задни кочници: Coaster brake
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Предно и задно светло на батерија

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,