34 %
OFF
34 %
OFF

LE GRAND TOURS 2.0 – R20

41,370 ден 27,200 ден

Исчисти

41,370 ден 27,200 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
19" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спецификација:

  • Големина на тркало : 28
  • Брзини: 7 SHIMANO NEXUS
  • Рамка: Aлуминиум
  • Амортизер:Suntour CR7-V
  • Задна главина:  Shimano Nexus SG-C3000-7R
  • Предни кочници: V-brake Aluminium
  • Гуми: 28″ × 1,75″

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,

Брендови

Димензија на рам