30 %
OFF
30 %
OFF
30 %
OFF
30 %
OFF

LE GRAND TOURS 1.0 – R19 – BLUE

28,350 ден 19,900 ден

Исчисти

28,350 ден 19,900 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
17" Рам 19" Рам 21" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:
 • Mатеријал на рамка : Aluminium
 • Виљушка: Steel
 • Менувач : Shimano Tourney RD-TY500
 • Предна главина: Steel 32H
 • Задна главина : Velosteel 32H
 • Предна кочница :V-brake (aluminium)
 • Задна кочница : V-brake (aluminium)
 • Рачки:Synthetic leather
 • Гуми: 28″ × 1,75″ Mitas
 • Светла предно/задно: Reflectors
 • Големина на тркало: 28
 • Брзини : 6 SHIMANO GREARS

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,

Брендови

Димензија на рам

, ,