29 %
OFF
29 %
OFF
29 %
OFF

LE GRAND PAVE 3.0 – WHITE

30,450 ден 21,500 ден

Исчисти

30,450 ден 21,500 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
16" Рам 18" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спефификации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 6
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка: Suntour SF13-CR7V
 • Предна главина: Алуминиум 32H
 • Задна главина: Алуминиум 32H
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: V-brake
 • Рачки: VLG-649AD2
 • Гуми: 26 × 1,9″
 • Светла:  Преден и заден рефлектор

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,