LE GRAND PAVE 2.0 – R16

26,000 ден 16,000 ден

Исчисти

26,000 ден 16,000 ден

Димензија на Тркало
This option is required
26" Тркала
Димензија на рам
This option is required
16" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Frame aluminum

gears shimano 6

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам