LE GRAND PAVE 1.0 – CREAM

24,400 ден 15,900 ден

Исчисти

24,400 ден 15,900 ден

Димензија на Тркало
This option is required
26" Тркала
Димензија на рам
This option is required
14" Рам 16" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 26
 • Брзини: 6
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка:  Железо
 • Предна главина: Алуминиум 32H
 • Задна главина: Алуминиум 32H
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: V-brake
 • Рачки: Herrmans DD08B
 • Гуми: 26 × 1,9″
 • Светла:  Преден и заден рефлектор

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,