23 %
OFF
23 %
OFF
23 %
OFF

LE GRAND METZ 1.0 – DRK/BRONZE

26,000 ден 19,900 ден

Исчисти

26,000 ден 19,900 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
19" Рам 21" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:
 • Mатеријал на рамка : Aluminium
 • Виљушка: Steel
 • Предна главина: Steel 32H
 • Задна главина : Velosteel 32H
 • Предна кочница : V-brake
 • Задна кочница :  V-brake
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Светла предно/задно: Reflectors
 • Големина на тркало: 28
 • Брзини : 6 SHIMANO GREARS

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,