LE GRAND LILLE JUNIOR 24″

23,800 ден 17,900 ден

Исчисти

23,800 ден 17,900 ден

Димензија на Тркало
This option is required
24" Тркала
Димензија на рам
This option is required
13" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 24
 • Брзини: 3 Shimano Nexus 
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: Железо 32H
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-3C41
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-3C41
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 24″ × 1,95″
 • Светла:  Преднo и задно рефлектори

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам