LE GRAND LILLE 6.0

44,100 ден 29,000 ден

Исчисти

44,100 ден 29,000 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
17" Рам
Боја
This option is required
Тиркиз Црна
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спецификации

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 7 Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Рамка: Алуминиум
 • Амортизер : Suntour CR7-V
 • Предна главина: Shimano Nexus DH-C3000-3N-NT
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Светла:  Преднo и задно Przód: piasta dynamo / X-Ray Steady

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

Боја

,