LE GRAND LILLE 5.0 – VIOLET

35,600 ден 25,800 ден

Исчисти

35,600 ден 25,800 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
17" Рам 19" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Спефицикации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 7 Shimano Nexus  SG-C3000-7R
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: Железо 32H
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,95″
 • Светла:  Преднo и задно рефлектори

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,