23 %
Попуст
23 %
Попуст
23 %
Попуст

LE GRAND LILLE 1.0 – WHITE

20,400 ден

Варијанта: 3

20,400 ден

Димензија на Тркало
This option is required
26" Тркала
Димензија на рам
This option is required
15" Рам 17" Рам
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

спецификации

 • Материјал на рамка : Aluminium
 • Вилушка : Steel
 • Предна главина : Steel 32H
 • Задна главина : Velosteel 32H
 • Предна кочница: V-brake
 • Задна кочница: Coaster brake / V-brake
 • Рачки : VLG 105
 • Гуми : 26” × 1,75”
 • Светла предни/задни : Reflectors
 • Тркала големина : 26
 • Брзини : 6 SHIMANO GREARS

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,

Варијанта