17
17
17
17

KROSS TRANS 3.0 – BLACK RED

31,650 ден

Брендови: KROSS

31,650 ден

Димензија на Тркало
This option is required
28" Тркала
Димензија на рам
This option is required
17" Рам 19" Рам 21" Рам
Clear selection

BLACK FRIDAY : 26,650 ден

Шифра: Недостапно Категорија:
EAN: N/A

Опис

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

, ,

Варијанта